M-kull 040402
M.Mimer
Ägare: Monica Olsson
LH hane Trf.
crd ua/ua.
HD B/ua
MH 050723
20060923 Ej GK korningens mentaldel 75 poäng skottfast
20120728 Exteriör gk
20050501 Utställd P-E Wallin 1:a
20061014 Lydnadsklass I 161 p Olandstraktens BK Domare Rolf Andersson
20090926 Appell spår uppfl.248 p.
20110917 Rally nybörjarklass 99 poäng
20111022 Rally nybörjarklass 80 poäng
20111030 Rally nybörjarklass 82 poäng
20120107 Rally Fortsättning 84 poäng
20120108 Rally Fortsättning 80 poäng
20120211 Rally Fortsättning 83 poäng
M.Metis "Boris"
Ägare: Ulla Öberg
KH. hane
crd ua.
HD B
MH 050723
20060923 GK korningens mentaldel 148 poäng
20050903 Lydnad Klass 1 176 p Domare Reija Poulakka
20050904 Lydnad Klass 1 174 p Domare Reija Poulakka
20051009 Lydnad Klass 1 171,5 p Domare Ralf Björklund LP I
20060909 Lydnad Klass II 162 p
Lydnadsklass II ???
20070825 Lydnadsklass II 188,5 p LP II
Bästa ekipage på FINSKA COLLIEMÄSTERSKAPEN i BRUKS 09.
20090905 Lydnadsklass III 271 p Domare Markku Santamäk
M.Minos "Ecco""
Ägare: Angelica Eklund
KH. hane
crd ua
MH 050723
MT 83p skottfast
Hoppklass I 3 Pinnar
Agilityklass I 3 Pinnar
Hoppklass II 3 Pinnar
Agilityklass II 2 Pinnar
20060514 gk anlagsklass viltspår
20060903 Lydnadsklass I 170 p
20061021 Bro-Håbo BK Lydnadsklass I 165 p
20061210 Strängnäs BK Lydnadsklass I 170 p LPI
AGILITY SM 2009 4:e plats!!!
20090627 CERT Hoppklass
20100606 Rally nybörjarklass kvalp. 74
M.Moros "Tarzan"
Ägare: Marie Karlsson
KH. Hane
crd ua/ua.
HD C.
MH 050723
20050501 Utställd P-E Wallin 1:a HP
M.Mitra
Ägare: Anna Hult/ Mironik`s
KH tik
lindr.crd/lindr.crd
HD A/ua
MH 050514
20051001 Utställd Domare Anders Lyrholm 1:a
20051008 Domare Frank Christiansen CERT 2 bt
20051009 Domare Wera Hubenthal 1:a
20070618 GK anlagsklass viltspår
20120616 Rallylydnad nybörjarklass 75 poäng
M.Medusa
Camilla Dandemar
KH tik
lindr.crd.
HD B AD/UA
MH 050723
Utställd 050501 P-E Wallin 1:a Hp
20050924 Lyd.kl 1 166,5 p
20060506 Lyd.skl. II 165p
M.Minerva "Isa"
Ägare: Odd Hagander
KH tik
crd ua.
MH 050723
KORAD SE UCH Folias Zkuggan |
LP SE BCH SE LCH SE UCH TJH Almond's Hardworking Hero | INT UCH NO UCH Clearmount Turnmeloose |
INT UCH KORAD NO UCH SE UCH Follow Night Lady At Almond | ||
KORAD LP Folias Zhira | SE BCH SE LCH SE UCH Speedlines Black Pepper |
|
Surfing's Safari Snow Chrystal | ||
Mironik's Jazz With Pearl | KORAD SE BCH SE UCH TJH Gemdales Careless Charlie | LPI LPII Seamist Sweeper Cat |
KORAD LP SE LCH SE UCH TJH Gemdales Almost In Heaven | ||
Mironik's I'm Sifah Petch | Crofter's Holding's Cranberry Cake | |
Spaceline Toute Cullinan |